21 maja gościliśmy w naszej szkole p. Katarzynę Łazugę - bibliotekarkę z Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Koninie Filia w Turku. Pani Kasia przeprowadziła warsztaty pt. "ABC ekologii" dla uczniów klas I - III oraz klasy V. Podczas zajęć uczniowie rozmawiali o ochronie środowiska, zasadach segregacji odpadów oraz codziennych działań, które pomagają dbać o naszą planetę. Nie zabrakło kreatywnych również kreatywnych zadań, zabaw edukacyjnych i inspirujących rozmów o ekologii. Podsumowaniem zajęć było wykonanie przez uczniów klas I - III plakatów a przez uczniów klasy V lapbooków. Warsztaty były doskonałą okazją do rozwijania świadomości ekologicznej oraz pokazania, że każdy z nas ma wpływ na przyszłość naszej planety. Bardzo dziękujemy p. Katarzynie za zaangażowanie i poświęcony czas.

Autor: Agnieszka Deszcz

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.